Nagu Nupud Laual

8 11 2009

Meil on heameel pimedale ajale vastu minna uue seiklusmänguga – „Nagu Nupud Laual“
Lisaks Gepsimisele ja Püha Elmo Tuledele on uus mäng pimeduses mängitav ning ka antud mängul anname kõigile LED pealambid seiklemiseks.

Nagu Nupud Laual

„Nagu Nupud Laual“ on uus seikluslik meeskonnamäng Aravetel.

Mäng sobib kõigile. Mängides ei pea jooksma, kuid mäng on kiire ja haarav. Juhuslikkust on mängus vähem kui lauamängus ning tavaliselt võidab ikkagi nupukam rühm. Stardis saab iga rühm mängulaua ning elektroonilise mängujuhi. Mängulaual on 50 mänguvälja. Nagu lauamängudes ikka tuleb tüürida finiši poole.

Mäng algab suure täringu viskamisega, mis selgitab numbri millelt iga tiim oma teekonda alustab – kas esimeselt või kohe kuuendalt sammult. Liikudes seadme juhatamisel õigesse kohta, esitab see tiimile ühe küsimuse.

Küsimused on valikvastustega

Kõik küsimused on miljonimängu stiilis nelja valikvastusega. Rühm saab valida endale parima raja vastates vastavalt vajadusele õigesti või valesti. Muidugi juhul kui vastust teatakse. Kui vastuseid ei teata, kipub liikumine olema vastupidine soovitule. Küsimused on erinevate teemade kohta ning ka teemad on mängulaual näidatud. Nii saab rühm just enda teadmistele sobiva raja valida.

Mängus on liikumist

Iga õige vastus viib rühma 3 sammu lõpule lähemale. Iga vale vastus viib rühma 1 sammu lõpust kaugemale. Nagu igas korraliku lauamängus, saab mitmes kohas liikuda ka kiirelt edasi, jättes hulka samme vahele ning on võimalus ka, et langed mõned sammud tagasi.

Iga küsimus asub erinevas kohas. Elektrooniline mängujuht näitab noolega suunda ning meetrites kaugust vajalikku asukohta. Õigel ajal esitab elektrooniline mängujuht küsimuse ning laseb ka vastata. Vastavalt sellele kas vastus oli õige või vale ütleb ta rühmale kuhu väljale peab liikuma ning juhatab järgmise asukoha kätte. Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega.

Mängus selgitatakse võitja

Võistkond kes jõuab esimesena finišisse on võitja. Võitjatiimile meie poolt auhind.
Mäng kestab orienteeruvalt 2h.
Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome
Pimedal ajal meie poolt LED pealambid, vajadusel vihmakeebid
Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega, vaid teevad mängud põnevamaks. Vettpidavad jalanõud on soovitavad.
Mäng on loodussõbralik

Nagu meie seiklusmängudele tavaks on saanud ei aseta me midagi loodusesse.

Mõnus saun ja maitseelamus Aravete parimatelt kokkadelt

Peale mängu mõnus saun. Samal ajal kui Teie veel mängumõnusid naudite, valmistame Teile maitsva seljanka ja katame laua.

Mängu hind koos sauna ja toitlustusega alates 20-le inimesele vaid 7800 krooni. Iga lisanduv inimene maksab 350 krooni

NB! ÕPILASTELE SOODUSTUS 30%. Kui õpilasi on rohkem kui 35 on hinnasoodustus tervelt 40%


Toimingud

Informatsioon
%d bloggers like this: