Mäng

Kauni looduse rüppes on meil Teie jaoks väga toredad ja lõbusad mängud .

Gepsimine

Gepsimine on haarav meeskonnamäng looduses! See on seiklusmäng mida saab mängida igal ajal ja igal pool. Ka kehv ilm ja pimedus ei sega seiklust. Mäng on segu GPS’iga maastikul liikumisest ja nuputamisest, mis kokku moodustab põneva, tiimi ühendava mängu. Mängul saad kahe ja poole tunni vältel orienteeruda looduses, meeskonnatööd, uusi teadmisi ja ka nalja ning tiimikaaslastega palju suhelda. Ei puudu ka väike võistlusmoment.

Kuidas mäng käib? garmin

Et kõik osalejad saaksid mängust võrdselt osa ja ei jääks aktiivsemate tegijate varju, jagame osalejad väikestesse tiimidesse 4-5 inimest ühes.
Tiimid saavad ühe erilise ristsõna ja abivahendiks Garmin käsi-GPS seadme. Tiimi eesmärk on koos võimalikult kiiresti ja täpselt täita ristsõna. Ristsõnas on üldiseid ning  ümbruse maastikuga seotud küsimust. (Võimalus on sisse pikkida ka kooliga, ettevõttega seotud küsimused – just sellised milledele vastust peaksid kõik töötajad või koolinoored teadma, aga tihtipeale ei tea.) Asukohtadega seotud küsimustele saab vastuse kui liigud GPS’i abil otsitavasse punkti. Eestikeese juhisega GPS näitab noolega kuhu minna ja palju on jäänud otsitava punktini. Lisaks läheb kohapeal vaja tiimi nutikust! Ristsõna küsimused ei ole klassikalised – kohapeal tuleb ka avastada, nuputada ning leida koos, olukorda analüüsides lahendused! Särtsu lisab ka hasart, mis tekib asukohtade otsimisega – justkui aardejaht!

Eriti põnevaks teeb asja see, et tegu pole mitte lihtsalt orienteerumisega vaid strateegia ja taktika mängivad suurt rolli. Et edukas olla peab tiimis olema leidlikkust, et vastuseid leida ning lisaks kiirust, et kontrollpunktides käia. Piiranguid vastuste leidmiseks ei ole – iga tiim valib oma strateegia.

Võidab tiim kes lahendab kõige paremini ristsõna kontrollaja jooksul või lahendab kogu ristsõna kõige kiiremini. Hiljem enne parima tiimi väljakuulutamist arutame koos parimad hetked läbi ja jagame muljeid, mis vältab ca 15 minutit.

• Toimub ka pimedas! Meie poolt igale osalejale LED pealamp
• Grupi suurus 10 kuni 200 inimest
• Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile
• Vihma korral kõigile kilekeebid
• Mängu saab läbi viia eesti, inglise ja soome keeles

Kellele ja kuhu gepsimine sobib?

Gepsimine sobib koolinoortele , ettevõtterühmadele seminariga seotud ajaviiteks. Samuti on gepsimine üha populaarsemaks muutumas koolilaste hulgas. Mäng sobib gruppidele 10 kuni 200 inimest.

MEESKONNA- JA SELTSKONNAMÄNG NAGU NUPUD LAUAL

Meil on heameel pimedale ajale vastu minna uue seiklusmänguga – „Nagu Nupud Laual“
Lisaks Gepsimisele ja Püha Elmo Tuledele on uus mäng pimeduses mängitav ning ka antud mängul anname kõigile LED pealambid seiklemiseks.

Nagu Nupud Laual

„Nagu Nupud Laual“ on uus seikluslik meeskonnamäng Aravetel.

Mäng sobib kõigile. Mängides ei pea jooksma, kuid mäng on kiire ja haarav. Juhuslikkust on mängus vähem kui lauamängus ning tavaliselt võidab ikkagi nupukam rühm. Stardis saab iga rühm mängulaua ning elektroonilise mängujuhi. Mängulaual on 50 mänguvälja. Nagu lauamängudes ikka tuleb tüürida finiši poole.

Mäng algab suure täringu viskamisega, mis selgitab numbri millelt iga tiim oma teekonda alustab – kas esimeselt või kohe kuuendalt sammult. Liikudes seadme juhatamisel õigesse kohta, esitab see tiimile ühe küsimuse.

Küsimused on valikvastustega

Kõik küsimused on miljonimängu stiilis nelja valikvastusega. Rühm saab valida endale parima raja vastates vastavalt vajadusele õigesti või valesti. Muidugi juhul kui vastust teatakse. Kui vastuseid ei teata, kipub liikumine olema vastupidine soovitule. Küsimused on erinevate teemade kohta ning ka teemad on mängulaual näidatud. Nii saab rühm just enda teadmistele sobiva raja valida.

Mängus on liikumist

Iga õige vastus viib rühma 3 sammu lõpule lähemale. Iga vale vastus viib rühma 1 sammu lõpust kaugemale. Nagu igas korraliku lauamängus, saab mitmes kohas liikuda ka kiirelt edasi, jättes hulka samme vahele ning on võimalus ka, et langed mõned sammud tagasi.

Iga küsimus asub erinevas kohas. Elektrooniline mängujuht näitab noolega suunda ning meetrites kaugust vajalikku asukohta. Õigel ajal esitab elektrooniline mängujuht küsimuse ning laseb ka vastata. Vastavalt sellele kas vastus oli õige või vale ütleb ta rühmale kuhu väljale peab liikuma ning juhatab järgmise asukoha kätte. Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega.

Mängus selgitatakse võitja

Võistkond kes jõuab esimesena finišisse on võitja. Võitjatiimile meie poolt auhind.
Mäng kestab orienteeruvalt 2h.
Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome
Pimedal ajal meie poolt LED pealambid, vajadusel vihmakeebid
Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega, vaid teevad mängud põnevamaks. Vettpidavad jalanõud on soovitavad.
Mäng on loodussõbralik

Nagu meie seiklusmängudele tavaks on saanud ei aseta me midagi loodusesse.

Mõnus saun ja maitseelamus Aravete parimatelt kokkadelt.

Peale mängu mõnus saun. Samal ajal kui Teie veel mängumõnusid naudite, valmistame Teile maitsva seljanka ja katame laua.

Mängu hind koos sauna ja toitlustusega alates 20-le inimesele vaid 7500 krooni. Iga lisanduv inimene maksab 350 krooni

NB! ÕPILASTELE SOODUSTUS 40%. Kui õpilasi on rohkem kui 35 on hinnasoodustus tervelt 50%

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: